Rozkład jazdy busów do Niemiec i Holandii
Zamów busa:

Polska: +48 512-12-12-82 Holandia: +31 687-26-24-66

Prowadzimy przewóz osób z woj. pomorskiego oraz zachodniopomorskiego na trasie: POLSKA - HOLANDIA oraz POLSKA - NIEMCY. Dowozimy swoich pasażerów pod wskazane miasto w wybranej lokalizacji a przy dłuższej współpracy, oferujemy duże zniżki naszym stałym klientom!

Zobacz nasze promocje

Rozkład jazdy busów do Holandii i Niemiec *

*każdego pasażera odbieramy i dowozimy z adresu zamieszkania pod podany adres. Godziny odjazdów i przyjazdów są przybliżone OBSŁUGUJEMY CODZIENNE WYJAZDY Z:

Odjazdy busów z pomorskiego
  • Malbork, Tczew ____________________________ ok. 03:00

  • Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Gdańsk ____ ok. 04:00

  • Sopot, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Puck ______ ok. 04:30

  • Rumia, Reda, Wejherowo ____________________ ok. 04:30

  • Lębork, Bytów, Miastko ______________________ ok. 05:00

  • Kołczygłowy, Główczyce, Ustka _______________ ok. 05:30

  • Słupsk ___________________________________ ok. 06:00

odjazdy busów z zachodniopomorskiego
  • Sławno, Darłowo, Polanów ___________________ ok. 06:30

  • Koszalin, Biały bór, Bobolice __________________ ok. 07:00

  • Białogard, Kołobrzeg, Tychowo ________________ ok. 07:30

  • Świdwin, Połczyn-Zdrój, Łobez ________________ ok. 08:00

  • Gryfice, Płoty, Trzebiatów, Golczewo, Resko ______ ok. 08:30

  • Nowogard, Płoty, Stargard, Kamień Pomorski _____ ok. 09:00

  • Węgorzyno,Goleniów ________________________ ok. 09:00

  • Szczecin, Gryfino, Police _____________________ ok. 09:30

  • Kołbaskowo _______________________________ ok. 10:00

Przyjazdy busów do Niemiec
  • Berlin ____________________________________ ok. 12:00

  • Magdeburg ________________________________ ok. 13:00

  • Hannover, Garbsen, Celle, Nienburg ____________ ok. 14:00

  • Bad Oeynhausen, Minden _____________________ ok. 15:00

  • Dortmund, Osnabruck, Munster, Essen __________ ok. 16:00

  • Duisburg, Krefeld, Dusseldorf, Kleve ____________ ok. 17:00

  • Bocholt, Nordhorn __________________________ ok. 17:00

Przyjazdy busów do Holandii
  • Emmen, Enschede, Nijmegen, Arnhem, Venlo _____ ok. 17:00

  • Eindhoven, Apeldoorn, Zwolle, Ede _____________ ok. 17:30

  • Amersfoort, Oss,’s-Hertogenbosch,Tilburg ________ ok. 18:00

  • Almere, Lelystad ____________________________ ok. 18:00

  • Breda, Utrecht, Roosendaal, Gouda, Dordrecht ____ ok. 19:00

  • Den Haag, Rotterdam, Amsterdam ______________ ok. 20:00

  • Bergen op Zoom, Hoorn ______________________ ok. 20:00

Zadzwoń i zamów: +48 512 12 12 82